- Laat leerlingen werkwijze verwoorden, besteed aandacht aan het verband tussen gram en kilogram.
- Laat leerlingen benoemen welke wiskundige vaardigheden ze nodig hadden om deze opgave aan te pakken (hoofdrekenen, verband g en kg).
Voor deze 4 potjes yoghurt heb ik 1,65 euro betaald.
Hoeveel kost deze yoghurt per kg?
